Jak powiesić akcesoria łazienkowe bez wiercenia?

Jak powiesić akcesoria łazienkowe bez wiercenia?

Łazienka to miejsce o szczególnym zapotrzebowaniu na różnego rodzaju akcesoria tj. mydelniczki, kubeczki, haki, uchwyty na papier, ręcznik czy suszarkę. Wiele z nich wymaga podwieszenie, a więc montażu bezpośrednio do ściany / płytki. Każdy kto wyposażał swoją łazienkę, z pewnością zastanawiał się nad najlepszym rozwiązaniem, które skutecznie zamocuje haczyk czy uchwyt, bez uszkodzenia płytki. Wiercenie to niejednokrotnie odważny krok, który może skutkować pęknięciem lub “odszczerbieniem” glazury.

Jest rada i odpowiedź na wszelkie obawy: akcesoria łazienkowe bez wiercenia (unikalny system zasysania z użyciem pompki).

Linia próżniowych akcesoriów łazienkowych uwzględnia niezwykle skuteczny sposób montażu, opierający się na odprowadzeniu powietrza spod mocowania. Wystarczą 4 szybkie ruchy pompką, aby uchwyt osiadł mocno i trwale na powierzchni płytki, lustra czy szyby prysznica. Żadne inne narzędzie nie będzie Ci potrzebne. Nośność tak zamocowanego obiektu wynosi max. 33 kg, co jest świetnym wynikiem w stosunku do alternatywnych rozwiązań czasowych.

 

Akcesoria łazienkowe bez wiercenia - jak to działa

 

Sprawdzą się na “chropowatych” powierzchniach
Proponowane haki i uchwyty są dedykowane nie tylko do gładkich powierzchni. Doskonale sprawdzą się także na szorstkich, problematycznych płytkach, w których zazwyczaj najbardziej boimy się wiercić.

Każde akcesorium łazienkowe możemy łatwo zdjąć i ponownie zawiesić w innym miejscu, nie uszkadzając ściany ani nie zostawiając niepotrzebnych śladów.

Uniwersalny wygląd
Wszystkie akcesoria wykonane zostały z trwałego tworzywa w kolorze chrom. Z pewnością wkomponują się one w wystrój każdej łazienki. Linia produktów obejmuje haki; uchwyty na: papier, kubeczek, mydelniczkę, suszarkę, półeczkę i wiele innych praktycznych akcesoriów.

Szybki, łatwy i bezpieczny sposób montażu – bez śrub, wiercenia i łączenia kołkami. Każda kobieta w krótką chwilę poradzi sobie z osadzeniem wszystkich akcesoriów w swojej łazience!

 

Czyszczenie powierzchni
Krok 1
– powierzchnię należy przetrzeć wilgotną szmatką, a następnie osuszyć. Musi być czysta i wolna od tłuszczu.

 

Mocowanie uchwytu
Krok 2 – mocowanie uchwytu, na którym osadza się wybrane akcesoria. Pełni on rolę adaptera, łącznika z wybranym zakończeniem. Przed montażem zdejmuje osłonkę a mocowanie ustawiamy zgodnie ze wskazówką (widoczna kropka – u góry).

 

Odsysanie powietrza
Krok 3 – tworzenie próżni. Przy użyciu załączonej do zestawu pompki należy 4-krotnie odciągnąć powietrze.

 

Zawieszanie akcesoriów
Krok 4 – na tak zamocowanym uchwycie zawieszamy dowolne proponowane akcesoria łazienkowe: półeczki, uchwyty, koszyczki lub haki.

Akcesoria łazienkowe bez wiercenia

 

Gdzie znaleźć?