Jak powiesić rysunki / notatki / projekty?

Jak powiesić rysunki / notatki / projekty?
Wszędzie gdzie pojawia się potrzeba czasowego podwieszania kartek, np. eksponowania rysunków, przytrzymywania schematów, czy notatek, które co jakiś czas zmieniamy, trafionym rozwiązaniem będą stworzone w tym celu szyny prezentacyjne Dacapo (po lewej) i Switch (po prawej).

Szyna Dacapo na ogłoszenia Szyna prezentacyjna Switch

Wieszanie rysunków

Obie szyny umożliwiają stworzenie w prosty sposób  galerii, wystawy prac najmłodszych, których rysunki z łatwością można zamocować w ich specjalnej prowadnicy. Jest to na tyle prosta czynność, że najmłodsi zainteresowani będą to mogli zrobić sami, ciesząc się taką możliwością. Idealne do szkół, przedszkoli, bibliotek, świetlic. Niezastąpione w każdym dziecięcym pokoju.

Szyna Dacapo do prezenracji rysunków Szyna na rysunki

Organizacja miejsca pracy

Szyny do podwieszania mogą znacznie ułatwić  organizację pracy i pomóc zachować porządek. Jeśli zdarzyło Ci się poszukiwać ważnej notatki na biurku, w gąszczu papierów i dokumentów, warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. Wystarczy zamocować szynę na przylegającej do biurka ścianie, by cieszyć się możliwością szybkiego „dopinania” ważnych informacji i błyskawicznego zdejmowania, gdy nie są już one potrzebne. Bez gumy, pinezki czy magnesu, wystarczy jeden prosty ruch. Każde kolejne manewry nie niszczą ściany a całość prezentuje się elegancko i profesjonalnie.

 

Szyna Memo
POMYSŁ: Szyna prezentacyjna doskonale sprawdza się w każdej pracy, w której istnieje potrzeba wzorowania się na innym dokumencie, instrukcji, schemacie, rysunku czy szkicu. Dzięki możliwości podwieszenia arkusza, będzie on widniał przez cały czas wygodnie, na wysokości naszych oczu.
Szyna może być pomocna dla wyeksponowania arkusza przedstawiającego plan, mapę, wykres podczas wykładów, szkoleń, konferencji.

 

Szyna Dacapo na prospektySzyna do prospektów

 

Szyna do ulotek / ofert

Częstym problemem wielu firm jest przejrzyste przedstawienie oferty zmiennej, często aktualizowanej, eksponowanej w punkcie sprzedażowym. O ile zmniejszy się ten problem jeśli będziemy mogli w kilka sekund zdjąć i podwiesić kolejny zestaw kartek z informacjami? Silnym atutem jest również możliwość zawieszenia, w dowolnym miejscu szyny Dacapo, kieszeni (A4,A5,A6) na ulotki, broszury w większej ilości, dzięki czemu odwiedzający, klient może bez problemu pobrać dla siebie informacje.
POMYSŁ: Idealny sposób na stworzenie tablicy ogłoszeń.

 

System Dacapo Kieszenie na ulotki zawieszane na szynie Dacapo

 

Niekonwencjonalne zastosowanie

Umieszczając kieszenie w szynie możesz stworzyć jedyną w swoim rodzaju kreacje, która przykuje uwagę każdego. Kieszeń z nośnika informacji może zamienić się w pojemnik na cukierki lub doniczkę. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości.

 

System kieszeni Dacapo System kieszeni na ulotki Dacapo

 

Gdzie znaleźć?