O Nas

O NAS

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Od tego czasu pilnie zbieramy doświadczenia, poszerzamy swoją wiedzę i rozwijamy pomysły! Każdy z nas specjalizuje się w wybranym fragmencie oferty, a wspólnie tworzymy zgrany zespół od zadań specjalnych.
Znamy się na wieszaniu, podwieszaniu oraz mocowaniu wszelakich obiektów i dostarczamy narzędzi, które pomagają w tych zadaniach. Dla lepszej czytelności nasza oferta została przedstawiona w postaci kilku sklepów internetowych, gdzie każdy koncentruje się wokół określonych zagadnień.

poznaj nasze sklepy

Wieszanieobrazow.pl

Głównym zagadnieniem sklepu są systemy zawieszeń obrazów, składające się z szyny, linek oraz haczyków, na których podwieszamy obiekty bez konieczności wiercenia! Tu znajdziesz nie tylko ramy do swojej oprawy, ale także passe partout, jakie tylko zamarzysz!

Mocowanie.eu

Mocowania to nasza specjalność, dlatego znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu! Począwszy od małych zawieszek i haczyków, przez popularne śruby dystansowe, po uchwyty mocujące do półek. Tu znajdzie także szeroki wybór stojaków reklamowych, tabliczek informacyjnych, a nawet słupków odgradzających.

Systemlinkowy.pl

Systemy linkowe to popularne, atrakcyjne wizualnie systemy prezentacji, wykorzystujące napięte linki do zawieszania tabliczek informacyjnych i reklamowych. Tu znajdziesz wszystkie potrzebne komponenty i akcesoria, które stworzą gotowe rozwiązanie dla Ciebie!

RamyKultury.pl

Obszerny serwis poświęcony zagadnieniom oprawy (zarówno książek jak i obrazów), konserwacji dzieł sztuki, a także ochronie cennych obiektów. Oferta dla muzeów, bibliotek, archiwów, fotografów, domów kultury oraz hobbystów!