Szyny i elementy montażowe

Szyny galeryjne i prezentacyjne

Szyny galeryjne pozwalają na wieszanie obrazów i innych obiektów, bez konieczności wiercenia kolejnych otworów w ścianie. Jest to możliwe dzięki dodatkowemu zastosowaniu linek, wchodzących w prowadnicę szyny, a następnie haczyków, mocowanych na linkach. Funkcjonalne rozwiązanie doskonale sprawdzi się nie tylko w galeriach sztuki, muzeach, placówkach kultury, ale także w prywatnych mieszkaniach. Warto zwrócić uwagę również na praktyczne szyny prezentacyjne, z pomocą których można łatwo i wygodnie podwiesić notatki, projekty, szkice, czy rysunki.

Szyna prezentacyjna Dacapo

Szyna prezentacyjna do podwieszania kartek, rysunków, notatek, prospektów, a także kieszeni na ulotki (w praktycznych rozmiarach A6, A5 i A4). Pomysłowe i funkcjonalne rozwiązanie. Szyna dostępna jest w kilku odcinkach: 50, 100, 150 i 200 cm. Idealna do biur, pracowni projektowych, a także do domu.

Dostępne długości szyny:
50 cm
100 cm
150 cm
200 cm

Szyna 50 cm: DCR500
Szyna 100 cm: DCR1000
Szyna 150 cm: DCR1500
Szyna 200 cm: DCR2000


Szyna standardowa

Standardowa wersja szyny w tradycyjnym wydaniu, aluminiowa. Dostępna w kolorze srebrny matowy oraz biały. Możliwość zamówienia szyny w wybranym kolorze RAL, na zapytanie.
Długość: 2 m

Długość szyny: 2 m
Indywidualne długości odcinków na zapytanie.

Szyna srebrna matowa: 100 000E
Szyna biała: 100 00W


Szyna biała matowa

Aluminiowa szyna w kolorze białym matowym, idealnie wtapia się w tło białej ściany. Na jej powierzchni praktycznie nie widać zarysowań, powstających w wyniku użytkowania.

Długość szyny: 2 m
Indywidualne długości odcinków na zapytanie.

Szyna biała matowa: 100000M2


Szyna sufitowa MINI

Szyna Mini, niewielka i dyskretna, montowana do sufitu. Przeznaczona do podwieszania mniejszych i lżejszych obiektów. Idealna do tworzenia wystaw sklepowych. Dostępne wersje kolorystyczne: biała i srebrna matowa.

Każda szyna posiada 8 nawierconych otworów montażowych (Ø 3,5 mm) na 1mb.
Długość szyny: 2 m
Indywidualne długości odcinków na zapytanie.

Szyna MINI biała: 100 003W2
Szyna MINI srebrna: 100 003E


Szyna aluminiowa ROYAL

Elegancka i stylowa szyna w kształcie łuku. Swoją budową zakrywa miejsce łączenia linki z szyną. Umożliwia wysoce estetyczną prezentację obrazów, grafik, czy zdjęć. Dostępna w kolorze białym.

Długość szyny: 2 m
Indywidualne długości odcinków na zapytanie.

Szyna ROYAL: 100 002W2


Szyna aluminiowa SPECIAL

Szyna Special wykonana jest z wytrzymałego aluminium, z bardzo mocnego profilu o zwiększonej nośności, do większych i cięższych obrazów. Dostępne dwie wersje kolorystyczne: srebrna matowa i biała.

Długość szyny: 2 m
Indywidualne długości odcinków na zapytanie.

Szyna SPECIAL biała: 100 001W
Szyna SPECIAL srebrna: 100001E


Klips do wieszania rysunków

Klips z tworzywa sztucznego, doskonały do wieszania rysunków, obrazków. Klips może być przymocowany bezpośrednio do szyny. Idealne rozwiązanie do zastosowania w szkole, przedszkolu, świetlicy.

Akcesorium do systemów zawieszeń z szyną.

Klips do rysunków: 115002


Klips do wieszania obiektów bez ram

Klips mocowany jest na haku i umożliwia prezentację obiektów, których nie jesteśmy w stanie zawiesić bezpośrednio na haku, tj. plakaty, rysunki, obrazki bez ram.

Akcesorium do systemów zawieszeń z szyną.

Klips do wieszania obiektów bez ram: 120011